pátek, červen 14, 2024
Text Size

KRABIS2

Počátky úklidové firmy se datují k začátku roku 1996 kdy vznikla a to pod obchodním jménem Petr Krákora-KRABIS. V lednu 2004 byla založena společnost KRABIS s.r.o., která plynule navázala na tradici a zkušenosti, které jsme získali za uplynulých osm let působnosti na trhu služeb.

Naše úklidová firma provádí od počátku své činnosti pravidelný úklidový servis administrativních, skladových a průmyslových objektů včetně údržby přilehlých venkovních ploch, kanceláří, prodejních ploch, společných prostor obytných domů. Doplňkový servis na objednávku, jako dodávka hygienických potřeb, mytí oken, čištění koberců, čalounění, žaluzií, servis záclon, atd. je již v dnešní době samozřejmostí k plnému uspokojení i náročného zákazníka.

Provádíme jednorázové akce na objednávku, což v praxi znamená nepravidelný úklid bytových a komerčních prostor včetně havarijních zásahů, generálních úklidů po stavbě, malířích atd.. Úklid je prováděn na samostatnou objednávku od zákazníka a to telefonicky, faxem či e-mail. Na vyžádání lze provést předem obhlídku prostor a vypracovat bezplatnou cenovou nabídku.

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit téměř kompletní servis, který je ve vztahu k bytovým, kancelářským či jiným prostorám zapotřebí. Při své práci používáme výhradně ekologické prostředky, profesionální stroje a nářadí renomovaných firem tak, aby jsme sice malým, ale patřičným dílem přispěli ke zlepšení našeho životního prostředí.

Od roku 2000 jsme své služby rozšířili o kompletní malířské, lakýrnické a údržbářské práce, neboť víme, že kde se maluje tam se uklízí a když pořádně uklidit a cítit se jak v novém, tak nejlépe po vymalování. Spoluprací s úzce specializovanými firmami jsme dosáhli možnosti poskytovat služby související s úklidem, jako jsou doprava včetně stěhování, zámečnické práce, montáže EZS, kamerových či jiných zabezpečovacích a komunikačních systémů jako jsou DT, vstupní systémy.

Naše společnost se snaží osobním přístupem k zákazníkům a poskytováním kvalitních služeb řadit mezi přední úklidové společnosti na našem trhu.